Merve Boluğur, göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle hayran bıraktı

Merve Boluğur, göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle hayran bıraktı

Oktayy     21-06-20     Magazin     Merve Boluğur, göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle hayran bıraktı     26 Defa Okundu

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu sefer göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle poz veren Boluğur’un paylaşımına beğeni yağdı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan karantina sürecinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeker Merve Boluğur  geçtiğimiz günlerde Nışantaşı’nda bir erkek arkadaşıyla görüntülenmişti.

Rahat tavırları ve sportif giyim tarzıyla dikkat çeken Merve Boluğur makyajsız hali ve sütyensiz tercih ettiği siyah body’si dikkat çekmişti.

GÖĞÜS DEKOLTELİ KIRMIZI ELBİSESİYLE NEFES KESTİ

Güzel oyuncu, bu sefer sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Instagram da 3,7 milyon takipçisi olan Merve Boluğur, göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

BEĞENİ YAĞDI

Merve Boluğur’un “Kırmızı benim rengim” notuyla yaptığı paylaşıma yüz binin üzerinde beğeni geldi. Ayrıca takipçileri güzel oyuncuya övgü dolu yorumlarda bulundu.

 

alıntı: sondakika.com


Etiketler: , , , , , , , , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?